História

ProHight, s.r.o. vznikla v roku 2014 zlúčením stavebnej spoločnosti a odborníkmi na výškové práce s dlhoročnom praxou a skúsenosťami. S desiatkami zrealizovaných projektov môžeme povedať, že sme jednou z najúspešnejších spoločností zaoberajúcich sa špecializovanými výškovými prácami v Trnave a na Slovensku. Už viac ako 10 rokov naši odborníci na výškové práce ponúkajú širokú škálu služieb v Trnave, Bratislave a v mnohých iných mestách na Slovensku a po celom svete.

 

Zameranie

ProHight - špecializované výškové práce je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa zaoberá prácou vo výškach s použitím horolezeckej techniky, rebríkov, lešení a mechanickych plošín. Výškové práce pomocou horolezeckej techniky využívame tam, kde nie je možné pracovať z pevných a bezpečných pracovných podláh, prípadne sú pracovníci ohrození pádom z výšky do hĺbky, prepadnutím alebo zasunutím a musia sa zaistiť proti pádu.Táto technika je ekonomicky a časovo výhodnejšia ako prenájom a stavba lešenia alebo zapožičanie mobilných hydraulickej plošiny. Horolezeckú techniku je možné použiť aj v ťažko dostupných miestach, kde z technických príčin nie je možné využiť lešenie alebo pojazdné plošiny.

 

Filozofia a ciele spoločnosti

Každý náš výškový špecialista má dlhoročnú prax v oblasti horolezectva a prácach vo výškach. Každoročne absolvuje kurz výškových špecialistov v zmysle Vyhlášky 374/90 Zb. a Zákona 124/2006 pre práce vo výškach.

Kladieme zvýšenú pozornosť na bezpečnosť a kvalitu vykonaných prác. Spokojnosť zákazníka je naším prvoradým cieľom. 

Náš tím skúsených, flexibilných a odborne vyškolených horolezcov vykonáva výškove práce v Trnave a okolí už od roku 2004, ale nie je pre nás problémom prísť do Bratislavy, respektíve kamkoľvek na Slovensko a v zahraničí počas celého roka.

Najčastejšie otázky a odpovede

 

vyťahovanie sochy horolezeckov technikov na reštavráciu UFO na novom moste